تبلیغات
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ بنام آنکه خاطرش در خاطرم خاطره بود Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ - انصاری فرد، گرانترین بازیکن لیگ؟!
دوشنبه 7 مرداد 1392  02:59 ب.ظ    ویرایش: - -
نوع مطلب: "اخبار ورزشی" ،

برخی منابع آگاه اعتقاد دارند که کریم انصاری فرد مهاجم سابق پرسپولیس و این فصل تراکتورسازی که بالاخره پس از کش و قوس های فراوان قراردادش با این تیم نهایی شد، قراردادی میلیاردی و چرب و نرم با تبریزی ها امضا کرده که اگر نگوییم گرانترین بازیکن لیگ، او را بدل به یکی از گرانترین ها کرده است.
انصاری فرد، گرانترین بازیکن لیگ؟!
گروه ورزشی ؛ این روزها بحث بر سر اینکه چه کسی گران‌ترین بازیکن لیگ‌ برتر است، حسابی بالا گرفته است. در این میان نام گزینه‌های زیادی به عنوان گرانترین بازیکن لیگ برتر شنیده می‌شود.

به گزارش افکارنیوز ؛ از جواد نکونام و آندرانیک تیموریان در استقلال گرفته تا مجتبی جباری و آرش افشین در تراکتورسازی. اما برخی منابع آگاه اعتقاد دارند که کریم انصاری فرد مهاجم سابق پرسپولیس و این فصل تراکتورسازی که بالاخره پس از کش و قوس های فراوان قراردادش با این تیم نهایی شد، قراردادی میلیاردی و چرب و نرم با تبریزی ها امضا کرده که اگر نگوییم گرانترین بازیکن لیگ، او را بدل به یکی از گرانترین ها کرده است.

درباره قرارداد جدید کریم انصاری فرد با تراکتورسازی گفته می شود تبریزی ها یک میلیارد به عنوان پایه قرارداد به او می دهند و ۳۰۰ میلیون هم به عنوان آپشن یا بند در قرارداد او گنجانده اند. ۳۰۰ میلیونی که با گلزنی او، کسب سهمیه آسیا و کسب عنوان قهرمانی لیگ به کریم انصاری فرد تعلق خواهد گرفت تا این قرارداد چرب و نرم تر و پر و پیمان تر شود.

   


نظرات()   

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ بنام آنکه خاطرش در خاطرم خاطره بود Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

تبلیغات ویژه