تبلیغات
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ بنام آنکه خاطرش در خاطرم خاطره بود Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ - معرفی گوشی های گلکسی مگا 6.3 و گلکسی مگا 5.8 سامسونگ با صفحه نمایش های غول پیکر
شنبه 23 آذر 1392  02:24 ب.ظ    ویرایش: شنبه 23 آذر 1392 02:33 ب.ظ
نوع مطلب: " اخبار " ،اگر به دنبال اسمارت فونی با صفحه نمایش بسیار بزرگ هستید و حتی صفحه نمایش 5.5 اینچی گلکسی نوت 2 به اندازه کافی برایتان بزرگ نیست، سامسونگ دو پیشنهاد جدید برایتان دارد: گلکسی مگا 5.8 و گلکسی مگا 6.3.

وقتی سامسونگ نسل نخست گلکسی نوت را با صفحه نمایش 5.3 اینچی در سپتامبر 2011 معرفی نمود بسیاری از کارشناسان آنرا یک اسمارت فون بدقواره و مضحک قلمداد کردند. کارشناس سایت bgr آنرا «بی مصرف ترین گوشی که تا به حال مورد استفاده قرار داده» نامید و اضافه نمود که «این گوشی انقدر بزرگ است که در دست گرفتن آن شما را احمق جلوه می دهد و مردم به شما خواهند خندید و در نهایت از خرید آن پشیمان خواهید شد.» کارشناس سایت Gizmodo هم نظری مشابه داشت: «نمی گوییم که گلکسی نوت طراحی ضعیفی دارد بلکه به سختی می توان گفت که این گوشی برای انسان طراحی شده. در اصل شواهد زیادی وجود دارد که این گوشی برای فیل های وحشی طراحی شده است!» اما سامسونگ با فروش 10 میلیون گلکسی نوت در سال 2012 خط بطلانی بر پیش بینی این کارشناسان در مورد عدم استقبال مشتریان از گلکسی نوت کشید.

بدین ترتیب خانواده جدیدی از محصولات الکترونیکی که در اصل چیزی ما بین گوشی هوشمند و تبلت بودند و به فبلت (فون/تبلت) شهرت یافتند خلق شد. فروش فوق العاده گلکسی نوت 2 با صفحه نمایش 5.5 اینچی و عرضه محصولات مشابه توسط کمپانی های دیگر (نظیر فبلت اپتیموس جی پرو ال جی با صفحه نمایش 5.5 اینچی و اسند میت هواوی با صفحه نمایش 6.1 اینچی) مهر تأیید دیگری بر دید روشن سامسونگ نسبت به بازار بود. موفقیت این رده از محصولات تا جایی پیش رفت که در ماه ژانویه IHS iSuppli پیش بینی نمود که در سال 2013 فروش اسمارت فون های دارای صفحه نمایش بزرگتر از 5 اینچ رشدی 136 درصدی را تجربه کند و از رقم 25.6 میلیون دستگاه در سال 2012 به 60.4 میلیون دستگاه در سال 2013 برسد.

   


نظرات()   

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ بنام آنکه خاطرش در خاطرم خاطره بود Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

تبلیغات ویژه